یکشنبه سیزدهم آذر ماه

افتتاح مسابقات جام پرچم بخش بانوان در گنبد کاووس

مسابقات جام پرچم بخش بانوان در گنبد کاووس افتتاح شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی، محلی و به نقل از روابط عمومی هیات استان گلستان؛ به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ ساسان معین رئیس اداره ورزش و جوانان گنبد کاووس از افتتاح مسابقات جام پرچم و مینی فوتبال شهرستان گنبد کاووس در بخش بانوان خبر داد اظهار کرد: جام پرچم با هدف ایجاد نشاط، شور و انگیزه در بین روستاییان به ویژه بانوان برگزار می شود.

وی تصریح کرد: از سراسر استان 800 تیم در این مسابقات حضور دارند که 650 تیم در بخش آقایان و 150 تیم در بخش بانوان در این رقابت ها شرکت خواهند کرد.

معین بیان داشت: شهرستان گنبد کاووس و بخش داشلی برون با 70 تیم در بخش آقایان و 35 تیم در بخش بانوان در این رقابت ها حاضر خواهند شد.

وی یادآور شد: تعداد تیم های ثبت نام کننده از سطح روستاهای شهرستان در ابتدا 250 تیم بوده اما با توجه به شرایط ارائه مدارک و مشکلات دیگر این آمار کاهش پیدا کرد.

وی با بیان اینکه شهرستان گنبد بیشترین آمار در ثبت نام تیم های بانوان را دارد گفت: روستای «آق آباد» با 19 تیم در بخش بانوان و 12 تیم در بخش آقایان و ثبت نام اولیه 75 تیم برترین روستای کشور در آمار تعداد تیم های ثبت نام کننده است.